KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affischer 13249287

nr 1324 9287

Horst Janssen

(1929-1995), Tyskland

Affischer, 2 st, 1970-tal. En är signerad. Oramade lösa blad. 74x44 cm respektive 60x65 cm

Kondition: Den osignerade ngt skadad

Horst Janssen, tysk konstnär född 1929, död 1995.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 maj 2020
kl 20:22:44

27/4 22:26:26 1      Vinnande bud

Horst Janssen

Läs mer om Horst Janssen